Wypadek w Ciechowicach – dwie osoby w szpitalu

0

We wtorek, 2 lutego w Ciechowicach doszło do wypadku drogowego. 19-letni kierowca samochu marki suzuki swift wpadł w poślizg i uderzył w betonową barierę ochronną przepustu wody. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia dodzło około godziny 15.50 przy ulicy Raciborskiej w Ciechowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem suzuki swift, 19-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, jadąc w kierunku Grzegorzowic, w trakcie skrętu w lewo wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w betonową barierę ochronną przepustu wody. Z 19-latkiem jechało 4 pasażerów. Dwoje z nich tj. 18-latka oraz 23-latek trafili do szpitala. Kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała, natomiast mężczyzna doznał obrażeń w postaci urazu wielonarządowego. Kierowca był trzeźwy. Policjanci z Raciborza wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

- reklama -

 

Tego samego dnia w Łańcach przy ul. Wolności doszło do potrącenia 11-letniego chłopca. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki VW Golf, 19-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, jadąc w kierunku Kobyli, potrącił 11-letniego chłopca, który wszedł na jezdnię zza ruszającego z przystanku autobusu. Chłopiec doznał skręcenia stawu skokowego lewej nogi oraz stłuczenia podudzia. Po przebadaniu wrócił do domu. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here