Zespół Pogodno zagrał w Dybcówce

W sobotę, 6 lutego w klubie Dybcówka odbył się koncert szczecińskiej grupy Pogodno. Muzycy bawili swoich fanów, przybyłych do klubu, przez ponad dwie godziny. Zobacz zdjęcia.

Podczas sobotniego wieczoru można było wysłuchać największych przebojów grupy oraz nowych utworów, które znajdą się na nowej płycie zespołu. Mimo tego, że klub nie jest zbyt duży, a na koncercie zjawiło się ponad 100 osób wszyscy tańczyli, skakali i bawili się znakomicie. Do Raciborza zespół zawitał w ramach siedmiotygodniowej trasy koncertowej, promującej nowy album, który będzie miał swoją premierę w kwietniu br..

- reklama -

 

 

 

Jesienią 2009 roku uległ zmianie skład zespołu. Niezmiennie wokalistą Pogodna jest Jacek Budyń Szymkiewicz, na klawiszach gra Marcin Dzidzia Zabrocki, za perkusją zasiada Paweł Osicki, a na gitarze basowej można oglądać Damiana Pielkę. Dodatkowo wszyscy muzycy wspomagają wokalistę swoim głosem. Właśnie w takim składzie grupa wystąpiła w Dybcówce. Muzycy od razu złapali niesamowity kontakt z publicznością.

 

 

 

Sobotni koncert był trzecim z kolei koncertem grupy Pogodno w Raciborzu. Wcześniej mięli okazję zaprezentować się w Atmosfear na Ostrogu. Oczywiście nie obyło się bez bisu. Po koncercie w Raciborzu zespół udaje się na zasłużony odpoczynek. Kolejny koncert Pogodna odbędzie się dopiero 7 maja we Wrocławiu.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here