Jarmark św. Marcelego

5-6 czerwca w godzinach od 10.00 do 20.00 na Placu Długosza w Raciborzu odbywać się będzie Jarmark św. Marcelego. Jarmark odbędzie się z okazji obchodzonych w czerwcu Dni Raciborza.

Podczas czerwcowego Jarmarku św. Marcelego oferowane będą między innymi wyroby rękodzieła, bogaty wybór biżuterii, przedmioty ze srebra i bursztynu, ceramika, naczynia kamionkowe oraz szkło artystyczne. Ponadto ręcznie robione lampy, obrusy i serwety świąteczne, wyroby z drewna, wikliny, wosku, stroje regionalne. Dzieciom umilać czas będą karuzele.

- reklama -

 

– Szczególną atrakcją Jarmarku będą prezentacje artystyczne wystawców z Czech, Węgier, Rosji, Niemiec i Ukrainy z bogatym programem oraz ofertą lokalnych produktów i ciekawostek regionalnych – zapowiada prezydent, Mirosław Lenk.

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo udana impreza plenerowa. Mamy szczęście do pogody ! Wreszcie nie pada 🙂 Podobają nam się drewniane domki i stragany handlowe ustawione na placu Długosza. Jest ich chyba z 50 ! Brawa dla Pani Magdaleny Kuc z Urzędu Miasta za to że je sprowadziła z wypożyczalni Ekojarmarki.pl 😉

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here