Spotkanie na temat opieki zdrowotnej w Raciborzu

W środę, 10 marca o godzinie 18.40 w Domu Parafialnym przy kościele NSPJ odbędzie się spotkanie ze starostą raciborskim i dyrektorem szpitala. Tematem spotkania będą perspektywy i problemy opieki zdrowotnej w Raciborzu.

Na spotkanie, zorganizowane przez Klub Inteligencji Katolickiej, może przyjść każdy. Opieka zdrowotna interesuje wszystkich, głównie dorosłych obywateli, nie tylko bezpośrednio doświadczonych chorobami. Jakie będą losy raciborskiego szpitala, poradni i przychodni lekarskich? Dlaczego musimy czekać miesiącami w kolejce do specjalistów? Kiedy zostanie otwarty przy naszym szpitalu zabrzański oddział kardiologii i angiologii wraz z poradnią? Dlaczego nie można uruchomić ukończonego bloku operacyjnego? Czy powstaną w Raciborzu nowe poradnie specjalistyczne? Na te i inne pytania odpowiadać będą osoby kompetentne i odpowiedzialne za opiekę zdrowotną w naszym mieście.

- reklama -

 

/K.N./

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Takie spotkania są potrzebne. Zamiast narzekać , trzeba przedstawić swoje i innych problemy osobom odp;owiedzialnym za opiekę zdrowotną w naszym mieście.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here