Rozstrzygnięcie konkursu i wernisaż wystawy w Muzeum

0

W środę, 24 marca o godzinie 11.00 w Muzeum przy ul. Gimnazjalnej w Raciborzu odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby wielkanocne oraz wernisaż wystawy pokonkursowej.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu raciborskiego. – Konkurs z roku na rok cieszy się większym powodzeniem, liczymy, że w tym roku dzieci i młodzież z dotychczasową ochotą wykonają palmy, kartki i jajka wielkanocne. Chcemy w ten sposób podtrzymywać dawne zwyczaje regionalne związane ze Świętami Wielkanocnymi – mówią organizatorzy konkursu.

- reklama -

 

Komisja w składzie: przedstawiciel Starostwa Powiatowego, etnograf  i plastyk Muzeum w Raciborzu oceni prace w następujących kategoriach: palma, jajko wielkanocne, kartka świąteczna oraz w kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI i uczniowie gimnazjum. Patronat honorowy nad konkursem objął starosta, Adam Hajduk.

 

/p/

 

REKLAMA
———————————————-

Miąższ Aloe Vera
Liść tej niezwykłej rośliny jaką jest Aloe Vera zawiera ponad 200 substancji, w tym składniki mineralne, aminokwasy, witaminy. Nasz miąższ będący produktem unikalnego, opatentowanego procesu stabilizacji aloesu wybierany jest przez wszystkich, którym zależy na tym, by jak najdłużej podtrzymać zarówno dobre zdrowie, siły witalne, jak i młody wygląd. Miąższ Aloe Vera pomaga wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz podwyższyć jego biologiczną sprawność. Może służyć jako znakomity środek odżywczo-stymulujący regulujący prawidłowe funkcje tkanek naszego organizmu.

Produkty aloes, suplementy diety oraz naturalne produkty dla zdrowia i pielęgnacji ciała możesz teraz zamówić u dystrybutora w Raciborzu korzystając z konkatu mail  [email protected]  lub za po średnictwem serwisu wiesz.pl   (w kategorii zdrowie znajdziesz opis kilkudziesięciu produktów firmy Forever).

Uwaga!
W przypadku tego produktu przyjęcie zamówienia poprzedzone będzie kontaktem dystrybutora AloesForever.eu, możesz również zadać pytanie lub wstępne zainteresowanie zakupem pisząc na [email protected]

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here