Czesław Śpiewa w Dybcówce – co jeszcze w ten weekend?

1

W klubie Dybcówka wystąpi zespół Behavior, a na Końcu Świata odbędzie się koncert grup Per Werse i Lord. Ponadto w niedzielę w Radiu Mega Beat możesz posłuchać Toplisty największych przebojów muzyki rozrywkowej.

Piątek, 26 marca

- reklama -

 

godz. 18.00: spektakl kabaretowy pt. "Freud, ach mein lieber Freud…" w wykonaniu grup artystycznych Irrealis i Miraż w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, wstęp wolny
godz. 18.00: koncert zespołów Per Werse i Lord na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu, wstęp 7 zł

 

Zespół Lord pochodzi z Bielska Białej. Gra muzykę rockową. Obecny skład (Sławek Krzanowski, Jacek Bednarczyk, Daniel Kurtyka, Rafał Hilbrycht, Mariusz Szulakowski oraz Paweł Fabrowicz) ukształtował się w 2008 roku. Lord pojawił się w stacjach radiowych w 2005 roku. Piosenki zespołu grały radio Wawa, program III Polskiego Radia oraz wiele stacji lokalnych. W roku 2009 ukazała się druga płyta zespołu.

 

 

Sobota, 27 marca

 

godz. 13.00-22.00: audycja "Hip-Hop Jam" w Radiu Mega Beat

 

 

godz. 17.30: spektakl "What a bloody story" w wykonaniu Teatru Tetraedr w DK "Strzecha" w Raciborzu, wstęp 5 zł
godz. 19.00: koncert Czesława Mozil w klubie Dybcówka w Raciborzu, bilety w cenie 20/25 zł

 

Czesław Mozil to mieszkający od piątego roku życia w Danii, wokalista i kompozytor, absolwent Royal Danish Music Academy. Jego album „Debiut” zawiera 10 kompozycji stworzonych na podstawie wierszy pisanych przez Michała Zabłockiego z internautami na czacie „Multipoezja” w Onet.pl. Ukazał się 7 kwietnia. Do piosenek „Maszynka do świerkania” i „Mieszko i Dobrawa” powstały już oficjalne teledyski. Czesław to zawodowy akordeonista, który komponuje również muzykę dla potrzeb spektakli teatralnych.

 

 

 

Niedziela, 28 marca

 

 

godz. 16.00: spotkanie autorskie z Koryną Opalą-Wnuk na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu, wstęp wolny

godz. 18.00-20.00: Megalista Top 20 w Radiu Mega Beat

godz. 20.00: koncert zespołu Behavior w klubie Dybcówka w Raciborzu

 

Behavior to polski zespół muzyczny. Tworzą muzykę bedącą symbiozą rocka i hip-hopu. Sami muzycy określają swoją twórczość mianem alternatywnej. Przełom roku 2000/2001 był dla formacji rozpoczęciem działalności koncertowej, głównie w rodzimym Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku. W roku 2001 Behavior wystąpił na festiwalu w Węgorzewie. W 2002 roku zespół rozpoczyna rejestracje studyjną swoich utworów, z których jeden miał zostać umieszczony na płycie pewnej niezależnej wytwórni. Płyta nie została ostatecznie wydana, jednak materiał został zarejestrowany.

 

 

/p/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Yyyy… Z tego co mi wiadomo Czesław zaczyna o 19.00, a nie 20.00. O co cho?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here