Maths is cool in English w Nędzy

Dnia 29 marca 2010 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nędzy odbył się I Regionalny Konkurs Matematyczno – Angielski „Maths is cool in English” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Nędza pani Anny Iskały.

Organizatorkami konkursu były mgr Anna Wojtek (nauczyciel angielskiego) oraz mgr Małgorzata Machowska (nauczyciel matematyki). Konkurs składał się z 4 etapów. Pierwsze trzy etapy uczniowie rozwiązywali w domu, a 4 etap – finał – odbył się w szkole. W konkursie wzięło udział 60 uczniów z 10 szkół naszego regionu. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 15 uczniów.

- reklama -

 

 

 

 

Pierwsze miejsce otrzymał Józef Cyran z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lyskach. Miejsce drugie zdobył Szymon Śliwiński z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lyskach, a miejsce trzecie Rafał Schewior z Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki w Rydułtowach.

 

 

 

 

 

Po konkursie, w trakcie oceniania prac, uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których wykonali ozdoby Wielkanocne. Organizatorki konkursu dziękują wszystkim uczniom za udział oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

 

ZSG Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here