Powiat raciborski. Wyjątkowo spokojne święta

Podczas świątecznego weekendu, 1-4 kwietnia raciborscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców, odnotowali kradzież kompletu kół samochodowych oraz jedną kolizję drogową. Natomiast strażacy zostali wezwani do płonącego obiadu.

Do pierwszego zdarzenia doszło około północy z 1 na 2 kwietnia na ul. Lotniczej. Nieznany sprawca z zaparkowanego samochodu mazda 3 skradł komplet kół z aluminiowymi felgami i oponami. Szkoda została oszacowana na ok. 2,5 tys. zł. W piątek, 2 kwietnia raciborscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Wszyscy to mieszkańcy powiatu raciborskiego. Zatrzymani mieli od 0,7 do 1,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- reklama -

W niedzielę, 4 kwietnia przy ul. Bogumińskiej w Raciborzu doszło do kolizji. Kierujący renault wjechał w tył volkswagena. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, jedna z nich doznała urazu kręgosłupa, druga urazu głowy. Kierowca volkswagena miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia strażacy wezwani zostali na ulicę Polną w Raciborzu. Po straż pożarną zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy bloku, gdyż z jednego z mieszkań wydobywały się kłęby dymu. Po dotarciu na miejsce okazało się, że przyczyną całego zamieszania było pozostawione na gazie mięso. Lokator wrócił do mieszkania w chwilę po przyjeździe straży.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here