Tydzień Darmowych Konsultacji Medycyny Estetycznej

W dniach 26 – 30 kwietnia mieszkańcy 22 miast w Polsce, w tym Raciborza, będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu modelowania ciała i odbudowy struktury skóry przy użyciu stabilizowanego kwasu hialuronowego.

Konsultacje organizowane są w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome Piękno”, której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy, na jakość i bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej. Tydzień Darmowych Konsultacji Medycyny Estetycznej odbędzie się w naszym kraju już po raz trzeci.

- reklama -

Z przeprowadzonych przez TNS OBOP badań, wynika, że ponad 51 procent ankietowanych uważa, że zabiegi medycyny estetycznej może wykonywać kosmetyczka, natomiast prawo stanowi, że mogą być one wykonywane jedynie przez wykwalifikowanego lekarza specjalistę. Obecnie medycyna estetyczna jest dostępna dla każdego. W wyjątkowy sposób podnosi jakość życia prywatnego i zawodowego. Dajemy możliwość mieszkańcom wielu miast Polski skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z lekarzem specjalistą oraz omówienia interesujących ich zagadnień z zakresu medycyny estetycznej – mówi organizator, Krzysztof Buchowiecki.

Podczas konsultacji chirurdzy plastyczni, chirurdzy, lekarze medycyny estetycznej i dermatolodzy będą udzielać fachowych porad dotyczących niechirurgicznych metod powiększania, ujędrniania i korekcji piersi, oraz modelowania całego ciała: łydek, ramion, a nawet klatki piersiowej u mężczyzn. Porady dotyczyć będą również zabiegów odbudowujących strukturę skóry, które skutecznie przywracają jej elastyczność, zahamowują proces starzenia i chronią przed szkodliwymi promieniami UV. Dodatkowo zabiegi te, mogą być wykorzystywane przy leczeniu blizn pooperacyjnych i powypadkowych. Lekarze będą także odpowiadać na pytania pacjentów dotyczące bezpieczeństwa wymienionych zabiegów. 

Często pacjenci odkładają wizytę u lekarza medycyny estetycznej, pomimo tego, że zastanawiają się nad skorzystaniem z wybranych zabiegów. Chcemy dać im możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń na ten temat. Dzięki konsultacjom lekarskim zainteresowane osoby będą miały okazję przekonać się,  czym jest medycyna estetyczna i w jaki sposób przeprowadzane są zabiegi, na których się opiera –  mówi dr Barbara Szynol-Woźniak z Raciborza.

W Raciborzu bezpłatne konsultacje odbędą się 26 – 30 kwietnia w gabinecie Juwena przy ul. Wileńskiej 1. Rejestracja będzie prowadzona telefonicznie od 19 do 23 kwietnia.  Szczegółowe informacje o sposobie rejestracji i numer telefonu dostępne są na stronie internetowej kampanii  www.swiadomepiekno.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here