Wiosna zawitała na dobre do Raciborza

0

Nie mamy wątpliwości. Do naszego miasta zawitała już wiosna i nie chodzi tu o astronomiczną. W parkach powoli zielenią się drzewa, a zwierzęta budzą się z zimowego snu. Zobacz jak wygląda Racibórz w wiosennej szacie.

Po długiej i mroźnej zimie, nadeszła długo oczekiwana pora roku w przyrodzie – wiosna. W tym czasie świat roślin i zwierząt rozpoczyna okres budzenia się do życia, zwierzęta zaczynają się rozmnażać, a na drzewach widoczne są pierwsze pąki i liście. Chociaż kalendarzową wiosnę powitaliśmy już miesiąc temu, prawdziwa wiosna do naszego miasta zawitała dopiero niedawno, a wraz z jej nadejściem oznaki życia w przyrodzie. Ogrody i parki stają się zielone, a my sami mamy więcej witalności i energii. Dni są dłuższe, a temperatury w dzień są powyżej 10 stopni Celsjusza.

- reklama -

 

 

 

 

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here