Będzie remont Dąbrowszczaków i Łąkowej

Najpóźniej w czerwcu ruszy remont ulic Dąbrowszczaków i Łąkowej (odcinek od ul. Dąbrowszczaków do ul. Kościuszki z wyłączeniem przejazdu kolejowego). Na remontowanym odcinku drogi wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

- reklama -

Prace drogowe polegające na wymianie podbudowy oraz nawierzchni jezdni mają potrwać do końca sierpnia. W tym czasie wyremontowane zostaną również chodniki, które przybiorą postać ścieżki pieszo – rowerowej oraz kanalizacja teletechniczna i elementy odwodnienia. Na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch wahadłowy i tymczasowa sygnalizacja świetlna. Remont obejmie odcinek jezdni o łącznej długości prawie 250 metrów.

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

 1. A dziś jest już 31 sierpnia.
  Przez cały ten czas przy remoncie pracowało tylku kilku robotników, koparka i dwie ciężarówki, od godziny 6 do 14, bez sobót i niedziel. Remont Łąkowej dotyczył aż 250 metrów drogi i chodników.
  Wczoraj robotnicy układali kostkę na chodniku i ułożyli około 5 metrów. Dziśiaj pada deszcz, przerwa.
  Teraz Magistrat rozkosznie tłumaczy, że remont może potrwać jeszcze do końca roku, bo dopiero teraz dogadali sie z PKP i biedny Prezydent zmuszony był wstrzymać z tego powodu remont ul. Łąkowej.
  Panie Prezydencie, cóż za śmiała decyzja.
  No ale fakt, Pan Prezydent i pracownicy Magistratu nie jeżdżą ulicą Łąkową codziennie. Nie stoją w ruchu wahadłowym i nie zahaczają podwoziami swoich samochodów o nierówności naprawianej drogi, nie brudzą też swoich wypastowanych butków brodząc w błocie.
  Tak tak, nasi drodzy Oficjele, rozliczymy Was w najbliższych wyborach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here