Nietrzeźwi kierowcy na drogach powiatu raciborskiego

W miniony weekend, 7 – 9 maja policja znowu zatrzymała 6 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich był młody mężczyzna, który kierował samochodem po zażyciu marihuany. Ponadto policjanci znaleźli u niego 0,5 grama narkotyku.

Piątek, 7 maja, Kornowac około godz. 01:50
Policjanci WRD KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca powiatu wodzisławskiego., który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości, 0,46 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

- reklama -

Piątek, 7 maja, Racibórz około godz. 01:20
Policjanci WRD KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca Raciborza, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, 1,03 mg/l i 1,02 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

Piątek, 7 maja, Pietrowice Wielkie około godz. 22:40
Policjanci WRD KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca powitu raciborskiego, który posiadał przy sobie 0,5 grama marihuany oraz kierował samochodem osobowym po zażyciu środków odużających. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

Sobota, 8 maja, Racibórz około godz. 20:55
Policjanci RPI KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca Raciborza, który kierował samochodoem będąc w stanie nietrzeźwości, 1,26 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

Sobota, 8 maja, Pawłów około godz. 20:10
Policjanci WRD KPP w Raciborzu zatzrymali mieszkańca Raciborza, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, 0,56 mg/l. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

Sobota, 8 maja, Wojnowice około godz. 07:20
Policjanci WRD KPP w Raciborzu zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego, który nie stosując się do wyroku Sądu będąc w stanie nietrzeźwości, 1,53 mg/l kierował samochodem osobowym. Postępowanie prowadzi PP w Krzanowicach.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here