FESTYN EKOLOGICZNY

X Festyn Ekologiczny z udziałem sześciolatków z naszego przedszkola. 27.05.2010r po raz dziesiąty odbył się Festyn Ekologiczny zorganizowany przez Urząd Miasta Racibórz. Na scenie przygotowanej na raciborskim Rynku zaprezentowali się przedstawiciele przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Dzieci przedstawiały programy o tematyce ekologicznej.Jako pierwsze wystąpiły sześciolatki z naszego przedszkola.
Dzieci wystąpiły z przedstawieniem „Głosy mieszańców lasu”, przypominając wszystkim zgromadzonym, że o przyrodę należy dbać. Po występie poczęstowano nas słodyczami i soczkami. Wróciliśmy do przedszkola z kolejnym pozytywnym doświadczeniem.

Agata Kręcichwost, Anna Zganiacz

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here