Unitki przegrały sparing z reprezentacją

0

Piłkarki RTP Unii Racibórz rozegrały ostatnie w tym sezonie spotkanie. W rozegranym 15 czerwca meczu kontrolnym przegrały w Zawierciu z reprezentacją Polski 2:7. W składzie biało-czerwonych wystąpiło 7 unitek.

Osiem bramek w tej potyczce zdobyły zawodniczki Unii. Dla reprezentacji: Anna Sznyrowska 4 i Agnieszka Winczo 2, a dla RTP – Jesika Jaszek – 2. Sparing został rozegrany po to, by reprezentacja mogła jak najlepiej przygotować się do najbliższych meczów eliminacji mistrzostw świata z Węgrami i Bośnią /Hercegowiną (ten drugi mecz odbędzie się 24 czerwca w Raciborzu) powiedział trener Unii – Remigiusz Trawiński

- reklama -

 

 

 

 

 Przed spotkaniem odbyła się miła uroczystość pożegnania trzech zawodniczek Unii, które meczem w Zawierciu zakończyły przygodę z klubem z Raciborza. Pamiątkowe puchary i bukiet kwiatów od trenerów, działaczy i zawodniczek otrzymały: Paulina Rytwińska, Kamila Darda i Agnieszka Karcz.

Zespół Unii oprócz kadrowiczek uda się teraz na zasłużony urlop. Natomiast unitki powołane do reprezentacji przyjadą do Raciborza 24 czerwca, by rozegrać w barwach biało-czerwonych mecz eliminacji mistrzostw świata z Bośnią/Hercegowiną.

 

źródło: www.rtpunia

 

czytaj także: RTP Unia: Pucharu Polski nie będzie

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here