Wygraj karnet do salonu fryzjerskiego Afrodyta – rozstrzyg

Weź udział w konkursie salonu fryzjerskiego Afrodyta oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj karnet do fryzjera – strzyżenie męskie i damskie.

Aby wygrać karnet na strzyżenia damskie lub męskie w salonie fryzjerskim Afrodyta, mieszczącego się przy ul. Szewskiej 2/3 w Raciborzu, należy odpowiedzieć na pytanie: "Jaki kolor włosów preferują mężczyźni w filmie wyreżyserowanym przez Howarda Hawksa?" i w terminie do 1 lipca przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Afrodyta – strzyżenie" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 2 lipca na portalu raciborz.com.pl.

- reklama -

 

Salon fryzjerski Afrodyta
ul. Szewska 2/3
Racibórz

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzcy 

Adrianna Krupa

Krystian Kowalewski

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here