Odno-Mas: Nowoczesny gabinet na Kolejowej

W ostatnim czasie Racibórz wzbogacił się o nowoczesny i profesjonalny gabinet zajmujący się leczeniem bólu kręgosłupa, fizykoterapią, masażem leczniczym i rehabilitacją.

Gabinet, jak mówi właściciel Łukasz Chomicki powstał w odpowiedzi na coraz częstsze dolegliwości bólowe raciborzan. Wielu mieszkańców naszego miasta i nie tylko skarży się na drętwiejące ręce, bóle barków i inne dolegliwości. Bóle kręgosłupa stanowią chorobę cywilizacyjną i prawdziwą plagę społeczną. Wszystko ma jednak swoje przyczyny. Poza pracą w szkodliwych warunkach i przy dużych obciążeniach, na schorzenia kręgosłupa zapracowujemy sobie sami niezdrowym stylem życia i pielęgnowaniem złych, codziennych nawyków. Nasza ulubiona aktywność ruchowa to fotel i telewizor, dzieci zamiast biegać i grać w piłkę wlepiają oczy w monitor komputera. Spędzamy długie godziny w pracy, przebywając w pozycji siedzącej. W weekend zamiast aktywnego wypoczynku, leżymy na kanapie zmęczeni po całym tygodniu. A co na to nasz kręgosłup? Każdy na jego miejscu by się zbuntował. Ośrodków takich jaki powstał przy ulicy Kolejowej jest kilka w naszym mieście. Jednak gabinet Łukasza Chomickiego jako cel nadrzędny stawia sobie zdrowie pacjentów i szybką pomoc w walce z bólem. – Chcemy odciążyć państwowe ośrodki rehabilitacyjne i zmniejszyć kolejki oczekujących na wizyty. Pacjent potrzebuje przecież szybkiego i efektywnego leczenia. Nasz gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym. Wykonujemy zabiegi elektrostymulacji, ultradźwięki, jonofazę, lasery i wiele innych. Żaden pacjent, który przyjdzie do naszego gabinetu nie zostanie odprawiony "z kwitkiem" – zapewnia właściciel.

- reklama -

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do gabinetu znajdującego się przy ul. Kolejowej 19 w Raciborzu. Gabinet czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 8.00 do ostatniego pacjenta.

Rejestracji można dokonać osobiście w gabinecie lub telefonicznie pod nr tel. 513 574 584

- reklama -

10 KOMENTARZE

 1. Byłam pacjentką Pana Łukasza i jestem bardzo zadowolona z leczenia, miałam problemy z krzyżem i juz po pierwszej wizycie poczułam się lepiej. Jeszcze raz dziekuję Panie Łukaszu i życzę wielu sukcesów. polecam wszystkim M.G

 2. Witam
  Mam pytanko gdyz spotkałam się z różnymi opiniami na temat takich miejsc;
  Mianowicie czy personel który świadczy Nam usługi z zakresu odnowy i masażu ma odpowiendie kwalifikacje ?
  Ponadto czy te wszystkie urządzenia które są opisane w powyższym artykule są certyfikowane a personal posiada odpowiednie uprawnienia ?
  Proszę o informacje
  Pozdrawiam

 3. Droga ciekawska, siedzenie przed komputerem nic ci nie da, idz i zobacz, ja byłam w tym gabinecie i zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona, poproszono mnie o całą dokumentacje medyczną jaką mam, wyjaśniono co mi dolega, jak to leczyc. itp ,sprzęt jak najbardziej najwyższej jakości, każdy zabieg był mi dokładnie opisany i zostałam poinformowana o odczuciach jakie towarzyszyły zabiegom. jednym słowem PROFESJONALIZM. Mam nadzieję że pomogłam. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. pozdrawiam

 4. polecam wam ten gabinet, gość zna się na rzeczy, pasjonat i profesjonalista, teraz chodzę tylko do niego, wyleczył mnie z bólu krzyża, a bolało okropnie. pozdrawiam wszystich

 5. W końcu jakiś profesjonalne podejście do człowieka, nie byłam przekonana co do takiego leczenia ale masaż to jest to , jeszcze mnie podłączyli do takich prądów i pomogło, a co najlepsze ten Pan Łukasz wszystko tłumaczy „na chłopski rozum”. gorąco wam polecam.

 6. Widzę że robi się tu taka opcja podziękowania….powiem Wam że musiałem długo szukać żeby coś takiego znaleść w końcu mnie ten kręgosłup tak nie boli i w końcu się dowiedziałem o co w tym wszystkim chodzi. kolega mi polecił i jestem mu bardzo wdzięczny. POLECAM i Dziękuję mgr Łukaszowi Chomickiemu i jego pomocy ;]

 7. Witamy Naszych obecnych i przyszłych Pacjentów, w trosce o Państwa zdrowie i podniesienie jakości naszych usług powiększyliśmy nasze wnętrza, Gabinet ODNO-MAS zmienił nazwę na OŚRODEK REHABILITACJI AKSON, informujemy że numery kontaktowe jak i ceny pozostały bez zmian, zapraszmy Naszych Pacjentów do zapoznana się z naszymi nowymi wnętrzami i życzymy wielu dni bez bólu.
  Pozdrawiamy
  Zespół AKSON Rehabilitacja
  rejestracja : 513-574-584

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here