3. edycja Festiwalu WDQ Olza Rock

0

16 lipca na Polu Biwakowym w Olzie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu WDQ Olza Rock. Festiwal ma na celu promowanie niezależnej muzyki rockowej w każdej odmianie. Wystąpią m.in. The Vitamins i Gryficiarze.
Chcemy, aby ta żywa scena muzyczna zapisała się w naszym kalendarzu imprez na stałe i promowała kapele, które grają z pasją i miłością do muzyki rockowej – czytamy na stronie organizatora. Pierwsze dwa festiwale odbyły się jesienią w Sali WDK Olza. QAK trzeci odbędzie się „pod chmurką” na Polu Biwakowym „Europa” w Olzie. Nowością będzie możliwość  wzięcia udziału w przygotowanych przez artystów warsztatach: rzeźbiarskich, plastycznych, biżuterii itp.

Wystąpią:

– Gryfiarze – zespół powstał w 2009 roku. Składa się z 7 gitarzystów uczęszczających na kółko gitarowe do Wiejskiego Domu Kultury w Olzie. Pomysł stworzenia zespołu gitarzystów, to efekt chętnych do współpracy młodych ludzi, którzy pokochali ten instrument. Po dwóch latach nauki indywidualnej, siedmiu gitarzystów postanowiło połączyć siły. Na chwile obecną „Gryfiarze” kompletują repertuar.  Kształtuje to ich gusta muzyczne, oraz pozwoli im zaprezentować  muzyczne umiejętności.
– Vitamins – grają muzykę określaną mianem porządnego rockowego kopa! Nie boją się eksperymentować, ale też nie uciekają od korzeni. Są grupą indywidualistów, podążających wspólnie w tym samym kierunku. Miarą sukcesu jest dla nich wytrwałość i konsekwencja, bo to właśnie dzięki nim spełniają się ich marzenia o robieniu tego, co kochają.
– The October Leaves – Zespół powstał jesienią 2003 roku. Występuje w składzie: Szymon Bartkowiak (gitara prowadząca, wokal), Adrian Wuwer (gitara basowa), Kamil Bartkowiak (wokal, gitara), Rafał Modzelewski (perkusja). Tworzona przez grupę muzyka – inspirowana głównie brytyjskimi gitarowymi brzmieniami – wpisuje się w nurt "brit pop".
– Purpure Drape – zespół istnieje od wakacji 2007 roku. Przez nieco ponad rok graliśmy bezsensowne domówki, bez perkusisty, podłączeni pod sprzęt audio typu Unitra. Aktualnie jesteśmy ukierunkowani na styl z pogranicza psychodeli, art rocka, mroku, alternatywy, czasem również cięższych brzmień. Fascynuje nas przestrzeń, co staramy się ukazać przy nagrywaniu utworów, a jesteśmy sami dla siebie realizatorami, tak, więc wyrabiamy własne, na miarę, jak na razie kilkusetzłotowych możliwości, brzmienie.

- reklama -

/p/

 

—————————-
REKLAMA

 

Ulatra szybki system Windows 7

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Lepsze sposoby znajdowania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i poprawiony podgląd na pasku zadań, pomogą przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań. System Windows 7 zaprojektowano z myślą o szybszej i bardziej niezawodnej pracy, więc komputer będzie działał tak, jak zechcesz. Znakomite funkcje pozwolą odkryć nowe możliwości.

 

Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące:

 

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięci RAM: 1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa)

-Dysk twardy: 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa)
-Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
 
 
Rewelacyjnie niska cena z w  SOFT-ib: 449zł!       Vobis.pl: 469zł      Komputronik.pl: 479zł
 
 
Zapraszamy do naszego sklepu SOFT-ib przy ulicy Klasztornej 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej)
 
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here