Pracowite wakacje straży miejskiej

W czasie tegorocznych wakacji strażnicy miejscy, oprócz zwykłych obowiązków, dodatkowo będą ścigać awanturujących się nietrzeźwych, sprawdzą czy nieletni nie kupują papierosów  oraz zadbają o bezpieczeństwo dzieci spędzających wakacje w mieście.

Akcje prowadzone przez raciborską straż miejską w czasie tegorocznych wakacji:

- reklama -

Akcja "Stop 18"

W okresie od 18 czerwca 2010r. do 31 sierpnia 2010r. Straż Miejska w Raciborzu prowadzi Akcję "Stop 18", której celem jest eliminowanie sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom niepełnoletnim. W ramach akcji dostarczane będą do punktów sprzedaży wyrobów tytoniowych materiały edukacyjne, sprzedawcy będą informowani o konsekwencjach sprzedaży wyrobów tytoniowych nieletnim oraz prowadzone będą obserwacje punktów sprzedaży. Akcja jest prowadzona w ramach XIII edycji Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży.

 

Akcja "Nietrzeźwość – zero tolerancji"

W okresie od 26 czerwca 2010r. do 31 sierpnia 2010r. Straż Miejska w Raciborzu prowadzi Akcję "Nietrzeźwość – zero tolerancji", której celem jest zminimalizowanie przypadków zakłócania spokoju i porządku publicznego przez osoby pod wpływem alkoholu oraz eliminowanie przypadków spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych objętych zakazem.

 

Akcja "Bezpieczne wakacje 2010"

W okresie od 26 czerwca 2010r. do 31 sierpnia 2010r. Straż Miejska w Raciborzu prowadzi Akcję "Bezpieczne wakacje 2010", której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscach wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Akcja "Płytka wyobraźnia to kalectwo"

W okresie od 22 czerwca 2010r. do 9 lipca 2010r. Straż Miejska w Raciborzu prowadzi Akcję "Płytka wyobraźnia to kalectwo", której celem jest ostrzeżenie młodych ludzi przed młodzieńczą brawurą oraz tragicznymi i często nieodwracalnymi skutkami nieprzemyślanych skoków do wody.

 

/ps/

 

—————————-
REKLAMA

 

Ulatra szybki system Windows 7

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Lepsze sposoby znajdowania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i poprawiony podgląd na pasku zadań, pomogą przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań. System Windows 7 zaprojektowano z myślą o szybszej i bardziej niezawodnej pracy, więc komputer będzie działał tak, jak zechcesz. Znakomite funkcje pozwolą odkryć nowe możliwości.

 

Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące:

 

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięci RAM: 1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa)

-Dysk twardy: 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa)
-Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
 
 
Rewelacyjnie niska cena z w  SOFT-ib: 449zł!       Vobis.pl: 469zł      Komputronik.pl: 479zł
 
 
Zapraszamy do naszego sklepu SOFT-ib przy ulicy Klasztornej 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej)
 
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here