WDQ Rock Olza Festiwal – co jeszcze w ten weekend?

W Raciborzu ciąg dalszy koncertów letnich. W sobotę na Rynku wystąpi Frank Prus Trio, a w niedzielę na raciborzan czeka koncert grupy Grzybowski Band. Ponadto w ten weekend odbędzie się WDQ Olza rock Festiwal oraz X Dni Gminy Gorzyce.

Festiwal WDQ Olza Festiwal

- reklama -

16 lipca na Polu Biwakowym w Olzie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu WDQ Olza Rock. Festiwal ma na celu promowanie niezależnej muzyki rockowej w każdej odmianie. Wystąpią grupy: Gryfiarze, Vitamins, The October Leavs, Purpure Drape.

Koncerty Letnie na raciborskim Rynku

W sobotę o godzinie 18.00 odbędzie się koncert grupy Frank Prus Trio, natomiast w niedzielę również o godzinie 18.00 na raciborskim Rynku wystąpi zespół Grzybowski Band.

Giełda Staroci Lamus

W niedzielę, 18 lipca w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Kasprowicza w Raciborzu odbędzie się kolejna edycja cieszącej się dużą popularnością Giełdy Staroci Lamus. Organizatorem giełdy jest Rada Rodziców.  

Weekend w klubie Baja Bongo

W piątek, 16 lipca w klubie Baja Bongo przy ulicy Mariańskiej 114 wystąpi Nyggazz Shotzz Łachudrovsky vs Gregorr. W sobotę odbędzie się tam Black Nigh Vol. 2. Zagrają: Siny, Juvson Selecta, MarLena, Aster (Epicentrum, Nepoka) Dj.Baron.

X Dni Gminy Gorzyce

godz. 15.00: IV edycja gry "Gorzycjada" – potyczki mieszkańców gminy
godz. 17.00: Festyn, wystąpią:
– zespół Avocado
– Damian Holecki
– zespół The Postman – covery grupy The Beatles

Repertuar Kina Bałtyk na weekend

16.07-18.07
godz. 18.15
LISTY DO JULII

16.07-18.07
godz. 20.00
JUTRO BĘDZIE FUTRO

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here