Wygraj film lub kupony rabatowe do Video World – rozstrzygn

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, wygraj i za wypożyczenie filmu w Video World zapłać tylko 6 groszy!  Dla najaktywniejszego czytelnika portalu specjalna nagroda w postaci filmu DVD "To nie jest kraj dla starych ludzi".

Chcesz wygrać kupony rabatowe do Video World?

- reklama -

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Który z wymienionych tytułów filmów nie był nagrodą w konkursie portalu raciborz.com.pl w tym roku?

a) "To nie jest kraj dla starych ludzi"
b) "Frontiere's"
c) "Ile wazy koń trojański"

Chcesz wygrać film "To nie jest kraj dla starych ludzi" ?

Wystarczy, że wymienisz cztery tytuły filmów, które były do wygrania w konkursach na portalu raciborz.com.pl. Odpowiedzi na oba pytania lub jedno z nich należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – konkurs", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 2 sierpnia. Rozwiązanie konkursu 3 sierpnia na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 
Video World
Racibórz
Opawska 67
czynne: 10:00 – 22:00 tel. 783-990-100  
 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

film – Kamila Kasper

kupony rabatowe – Marta Kawalec, Mariola Otlik, Małgorzata Maślanka

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here