Wygraj książkę „Mądrość Toskanii” – rozstrzygnięty

1

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Mądrość Toskanii" Ferenc Mate i przenieś się we w spaniały świat wielowiekowych toskańskich tradycji.

Hity Księgarni SOWA:
1. Straceni – Jack Ketchum – 31.90
2. Ogród wiecznej wiosny – Cristina Lopez Barrio – 32.90
3. Jak nie umrzeć – Jan Garavaglia – 34.90
4. Mądrość Toskanii – Ferenc Mate – 24.00
5. Dziewczyna na telefon – Weronika R. – 24.90

- reklama -

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Mądrość Toskanii" autorstwa Ferenc Mate wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Z jakiego państwa pochodzi Ferenc mate?" i w terminie do 2 sierpnia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Mądrość Toskanii" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 3 sierpnia.

 

 

Ferenc Mate przeciwstawia toskańską mądrość konsumpcyjnemu modelowi życia, które większość z nas wiedzie – z bezosobową kulturą wielkomiejską i spadkiem poczucia bezpieczeństwa. Zastanawia się, co się stało z naszymi niegdyś przyjaznymi i opiekuńczymi sąsiadami, spokojnymi niedzielami, samodzielnością, indywidualnością, dzieciństwem naszych pociech oraz stabilnym życiem? Dla kontrastu opisuje wielowiekowe toskańskie tradycje, nakazujące cieszyć się skromnym życiem i darzyć miłością proste rzeczy, choćby takie jak rodzinny interes, duży ogród warzywny, wysokiej jakości produkty miejscowych rzemieślników, a także niezależność, które składają się na solidny fundament społeczny. Czerpiąc ze swoich toskańskich doświadczeń, autor podpowiada nam, w jaki sposób możemy wieść „dobre życie” w swoich małych ojczyznach. Wystarczy tylko chcieć i ożywić zapomniane uczucie do prostego codziennego życia, jedzenia przygotowanego z pasją, spokoju oraz, co najważniejsze, przyjaźni z innymi.

 

 
Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71   

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Krzysztof Drzymalski

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. p.

    Co z rozwiązaniem konkursu? Miało być wczoraj..

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here