ZPC Mieszko Najlepszym Pracodawcą

ZPC Mieszko S.A. otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej, przyznawany przez firmę doradczą Hewitt Associates.

Mieszko zajął dwukrotnie drugie miejsce: wśród polskich firm w kategorii „duże przedsiębiorstwa” oraz wśród średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma uzyskała najwyższą pozycję w rankingu wśród firm z branży FMCG. W europejskiej edycji badania udział wzięło ok. 700 organizacji.

- reklama -

– „Firma Mieszko, od lat z dużym zaangażowaniem stara się zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki i atmosferę pracy. Uważamy bowiem, iż największym potencjałem naszej firmy są ludzie. Nieustannie kształcimy się i doskonalimy, starannie obserwując rynek i precyzyjnie reagując na jego potrzeby. Inwestujemy w rozwój pracowników oraz chętnie dzielimy się wiedzą. Doświadczenie zdobywane przez nasz zespół, jest bowiem siłą napędową firmy i motorem jej sukcesu” – mówi Beata Gątarek, dyrektor Biura Zarządu i Spraw Personalnych.

Organizatorem Badania Najlepsi Pracodawcy jest Hewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. W tegorocznej edycji badania swoje opinie wyraziło łącznie 123 000 pracowników i 2 700 przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej w 700 organizacjach w Europie Środkowej i Wschodniej. Badanie, które koncentrowało się na jakości środowiska pracy, objęło firmy liczące minimum 50 pracowników, działające na rynku od co najmniej dwóch lat.

 

źródło: epr.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here