Policja: znów nietrzeźwi kierowcy

W miniony weekend raciborscy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był mieszkaniec Krzanowic, który miał przeszło 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- reklama -

23 lipca, Krzanowice
Policjanci z PP w Krzanowicach zatrzymali  mieszkańca pow. raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości – 0,96 mg/l. kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Krzanowicach.

23 lipca, Krzyżanowice
Policjanci z PP w Krzyżanowicach zatrzymali  mieszkańca mieszkańca pow. raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości – 0,95 mg/l. kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Krzyżanowicach.

25 lipca, Tworków
Policjanci z WRD KPP w Raciborzu zatrzymali  mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, który w stanie nietrzeźwości – 0,98 mg/l. kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu

25 lipca, Racibórz
Policjanci z RPI KPP w Raciborzu zatrzymali  mieszkańca Raciborza, który w stanie nietrzeźwości – 0,50 mg/l. kierował rowerem. Postępowanie prowadzi KPP w Raciborzu.

25 lipca, Krzanowice
Policjanci z PP w Krzanowicach zatrzymali  mieszkańca pow. raciborskiego, który w stanie nietrzeźwości – 1,58 mg/l. kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Krzanowicach.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here