Folkoperacja i Arka Noego na „Zakończenie Lata” w Kuźni

0

"Zakończenie Lata" – dwudniowa, doroczna impreza, która zawsze obfituje w szereg atrakcji odbędzie się w tym roku w Kuźni Raciborskiej w dniach 28-29 sierpnia.

Festyn – jak co roku – odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Organizatorami całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz ZSOiT.

- reklama -

W sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 15:00. Na scenie zaprezentują się młodzi artyści występujący na co dzień w różnorodnych grupach artystycznych działających przy MOKSiRze. Godzinę później odbędzie się konkurs karaoke dla przedszkolaków, a o godz. 17:00 rozpocznie się Wielka BEATwa, czyli konkurs Beatboxu, prowadzony przez znanego w Polsce mistrza tego rodzaju sztuki – Arcziego.

 

Swoim występem o godz. 18:00 uraczy zgromadzonych mieszkanka Budzisk – Karolina Wojtoszek – zdobywczyni nagrody publiczności w IV edycji konkursu wokalnego, zaś pół godziny później sceną zawładnie raciborska kapela Funk4Fun. Pierwszy dzień festynu zakończy polsko-czeska kapela Folkoperacja.

Interesująco zapowiada się także drugi dzień festynu. Tego dnia odbędzie się kolejny już – XIII Rodzinny Rajd Rowerowy, wiodący szlakiem pożaru z 1992 r. Start o godz. 13:30 (zapisy od 13:00). Program sceniczny w niedzielę otworzą "Szkolne Hity", czyli prezentacje przygotowane przez uczniów ZSOiT. O godz. 16:00 w świat znanych przebojów wprowadzi kuźnian Dominika Zawada – zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu wokalnego. Pół godziny później na scenie pojawi się grupa The Mesis, zaś o 18:00 rozpocznie się koncert gwiazdy niedzielnego wieczoru – Arki Noego. Imprezę zakończy zespół Pompa Band.

/BaK/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here