Będą malować dla Magdy

0

W najbliższą sobotę w kawiarni Poza Czasem odbędzie się piknik pod nazwą "Baw się z Lilu w Poza Czasem". Każdy, kto przyjdzie w ten dzień do kawiarni będzie mógł namalować obrazek, który później wystawiony zostanie na licytację. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane chorej Magdzie.

- reklama -

Piknik charytatywny pn. "Baw się z Lilu w Poza Czasem" poświęcony będzie w pełni Magdalenie Główce. Dziewczynka chora jest na dziecięce porażenie mózgowe. Podczas imprezy goście kawiarni Poza Czasem stworzą wspólnie najdłuższy obraz w mieście. Każdy będzie mógł na wielkiej rolce papieru zostawić cząstkę siebie. Oprócz tego, każdy będzie mógł namalować obrazek dla Magdy, który później trafi na licytację, a pieniądze z licytacji przekazane zostaną Magdzie. Obrazki zlicytowane zostaną wśród uczestników pikniku. Organizatorzy zachęcają do udziału w imprezie, jednak celem nadrzędnym jest tutaj pomoc dziewczynce. – Nie narzucamy formy pomocy. Nasza akcja polega na połączeniu zabawy dzieci z pomocą dla Magdy. Jeśli ktoś nie ma ochoty przyjść do Poza Czasem, ale chce pomóc, to może dokonać bezpośredniej wpłaty na subkonto Magdy – mówi Tomasz Latoń, właściciel kawiarni Poza Czasem.

Jeżeli chcą Państwo pomóc Magdzie, a nie mogą przyjść Państwo na imprezę poniżej podajemy numer konta na które można wpłacać pieniądze na rehabilitację i leczenie dziewczynki.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
nr kont:
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Główka Magdalena

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here