30-lecie kabaretu ZGŻYD w „Strzesze”

0

17 września o godzinie 18.00 w Domu Kultury Strzecha przy ulicy Londzina w Raciborzu odbędzie się benefis raciborskiego kabaretu ZGŻYD. Bilety już w sprzedaży.

Kabaret „ZGŻYD” powstał 30 lat temu w Zespole Szkół Budowlanych zwanym popularnie „Budowlanką”. Powstał w wyniku kompletnej niezaradności jego członków w zakresie programu nauczania wyżej wymienionej szkoły. Potem powędrował w Polskę. Brał udział w przeglądach, warsztatach i kabaretonach. Występował wspólnie z taki gigantami sceny jak kabaret Elita, Krzysztof Piasecki, Tadeusz Drozda, Rudi Szuberth czy Kabaret Otto.

- reklama -

Po latach, dzięki Raciborskiej Izbie Gospodarczej zaangażowali się w organizację koncertu charytatywnego „Gwiazdka Serc”. To spowodowało, że odżyły wspomnienia i postanowili jeszcze raz zmierzyć się ze sceną i swoją publicznością.

Zobacz zdjęcia z występu kabaretu podczas Gwiazdki Serc 2009

 

 

Dlatego 17 września na godz. 18.00 do Domu Kultury „STRZECHA” przy ul. Londzina 38 w Raciborzu zapraszają na swój benefis, gdzie w klasycznym składzie: Tadzio Kalwala, Nanek Machalski, Piotr Wieder, Tadek Wnuk, Rysiek Zapotoczny, Marek Soroka wystąpią w programie pt.: „Kabaret ZGŻYD i przyjaciele”.

Bilety do nabycia w symbolicznej cenie 10,00 zł w:
– biurze Raciborskiej Izby Gospodarczej od poniedziałku do piątku od godz. 08.00 do 14.00.
firmie komputerowej SOFT-ib   róg Klasztornej i Ogrodowej  9:00 do 17:00

oraz przed imprezą w DK Strzecha.

Spróbuj szczęścia i wygraj bilet w konkursie

 

 

 

Patronat medialny: raciborz.com.pl  gazetainformatr.pl 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here