Stare Dobre Małżeństwo w Pszowie

18 września o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie po długiej przerwie wystąpi grupa Stare Dobre Małżeństwo. Bilety już w sprzedaży.

Stare Dobre Małżeństwo to polska grupa muzyczna wykonująca poezję śpiewaną. Zespół wyrósł z kręgów studenckich. Prawdziwa historia grupy zaczęła się w roku 1984, kiedy duet wziął udział w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Wtedy grupa została po raz pierwszy przedstawiona jako „Stare Dobre Małżeństwo”, gdyż, jak zauważył zapowiadający ich spiker, muzycy znają się i grają ze sobą tak długo, że można im przypisać takie określenie. Aktualnie SDM ma na swoim koncie kilkanaście płyt oraz przeboje takie jak "Majka", "Czarny blues o czwartej nad ranem", "Miedziana dziewczyna" i "Jak".

- reklama -

 

 

 

 

Punkty przedsprzedaży (bilety w cenie 20/25 zł):

– Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00
– Butik muzyczny 77 – Wodzisław Śląski

Istnieje możliwość rezerwacji e-mailem – na adres [email protected] należy wysłać e-maila w temacie SDM w treści nazwisko i imię z ilością biletów i określeniem parter czy balkon. Bilety należy odebrać najpóźniej na godzinę przed występem w kasie biletowej.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here