Mecz RAFAKO z Fart Kielce na remis

10 września w hali OSiR siatkarze AZS-u RAFAKO Racibórz zagrali towarzysko z Fartem Kielce.  Gospodarze pokazali, że nie czują strachu przed drużyną z PLS-u i są dobrze przygotowani do sezonu.  Zobacz zdjęcia z meczu AZS RAFAKO Racibórz.

Pierwsze dwa sety były wygrane przez podopiecznych Witolda Galińskiego. Niestety trzeci set przegrali, w ostatnim kiedy mecz był już prawie wygrany (24:22) goście doprowadzili do remisu a następie wygrali tę partię. Zabrakło determinacji i zimnej krwi w końcówcej częsci spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, ponieważ trenerzy uzgodnili, że bezwzględu na wynik zostaną rozegrane tylko cztery sety.

Wyniki poszczególnych setów:
(25:19, 25:19, 20:25, 24:26)

Jutro o 10.00 pierwszy mecz turnieju między AZS RAFAKO Racibórz i  MKS MOS Będzin. Następny o 12:00 Fart Kielce – VK Slavia Havířov. Oficjalne otwarcie turnieju o 14:00. Mecz o III miejsce o 15:00 a finał o 17:00.