Weź udział w konkursie i poznaj kulisy programu Top Gear

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Jak zostać arktycznym ninja" i poznaj kulisy spektakularnych wypraw ekipy Top Gear. Lektura dla każdego, kto lubi ekstremalne doznania.

Hity Księgarni Sowa:

- reklama -

1. Tropiciel duchów– Michelle Paver- 29.90
2. Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków– Pierre Dukan, Jarosław Urbaniuk- 24.90
3. Nakarmić wilki– Maria Nurowska- 34.90
4. Seks jest boski, czyli erotyka katolika– Ksawery Knotz, Krystyna Strączek- 29.90
5. Jak zostać arktycznym ninja– Richard Hammond- 36.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Jak zostać arktycznym ninja" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "W jakim dodatku motoryzacyjnym Richard Hammond ma swoją cotygodniową rubrykę?" i w terminie do 29 września przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – ninja" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 30 września.

 

 

Książka o kulisach spektakularnych wypraw ekipy Top Gear, pokazująca to, czego nie mogliście zobaczyć w telewizji. Lektura dla każdego, kto lubi ekstremalne doznania. Świetna opowieść przygodowo-podróżnicza, która przy okazji odsłania kulisy powstania kilku z najsłynniejszych odcinków programu Top Gear. Hammond przeprawia się zdezelowanym samochodem przez afrykańskie bezdroża, próbuje przepłynąć amfibią kanał La Manche, a w Ameryce zaprzyjaźnia się z prawdziwymi Aniołami Piekieł. Wszystko jednak zaczyna się od niezwykłego wyścigu na biegun północny. Na jego starcie stanęli z jednej strony Jeremy Clarkson i James May w supernowoczesnym samochodzie terenowym z napędem na cztery koła, a z drugiej – Richard Hammond z psim zaprzęgiem. To świetna książka nie tylko dla fanów Top Gear, ale dla wszystkich lubiących ciekawą literaturę podróżniczą okraszoną sporą dawką humoru. Hammond to jeden z nas, zwykły facet, który nawet w podróż na biegun północny nie rusza się bez swojego iPoda i z rozbrajającą szczerością wyznaje, że w portfelu obok zdjęć żony i dzieci trzyma fotki swoich czterech samochodów.

 

ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71   

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here