Gimnazjum nr 1 bez Orlika

2

Nie udało się Miastu Racibórz pozyskać pieniędzy na budowę "Orlika" przy Gimnazjum nr 1 w Raciborzu – poinformował Mirosław Lenk na ostatniej oświatówce.

-Koszt budowy takiego kompleksu to inwestycja rzędu 1 miliona złotych. Tym razem tej kwoty nie udało się pozyskać. Mamy już w Raciborzu kilka "Orlików" i chyba w najbliższym czasie nie ma sensu wnioskować do Ministerstwa o kolejne dotacje – tłumaczył Prezydent Raciborza , Mirosław Lenk.

- reklama -

 

Na terenie miasta znajdują się już dwa "Orliki", a także inne kompleksy boisk. Rok po tym, jak otwarto "mini Orlika" przy Gimnazjum nr 2, starosta i prezydent spotkali się po to, by uroczyście przeciąć kolejną wstęgę, przy Szkole Podstawowej nr 15. Natomiast 7 grudnia 2009 roku "Orlika" otwarto przy Gimnazjum nr 3.

 

/ab/

——————————————————————————–

REKLAMA:

 

Router DIR-600 to bezprzewodowy produkt najnowszej generacji. Specjalny kreator instalacji w języku polskim umożliwia szybką i bezproblemową konfigurację urządzenia nawet niedoświadczonym użytkownikom komputerów .

Korzystając z kreatora Click’n Connect w kilka minut stworzysz w domu bezpieczną sieć bezprzewodową . Naspidowany DIR-600 pracuje w technologii Wireless N 150 z prędkością 150 Mb/s, zapewniając bardzo szybki transfer danych w sieci.

Bezpieczeństwo naszej sieci gwarantują mechanizmy szyfrowania transmisji WPA i WPA2. Dodatkową ochronę stanowią podwójne aktywne zapory (SPI i NAT), które zapobiegają potencjalnym atakom z Internetu . Silnik QoS nadaje priorytety pakietom audio i wideo, dbając o płynne odtwarzanie multimediów transmitowanych w sieci.

Cena w SOFT-ib : 129 zł

Cena w komputronik.pl : 149 zł

Cena w vobis.pl : 139 zł

 (Ceny na dzień 24.09.10.)

 

SOFT-ib – KOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE SIEĆ AKCESORIA INTERNET MULTIMEDIA SERWIS

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. zgol

    Szkoda, bo G1 musi chodzić na to paskudne boisko albo na salę Sokół, gdzie ćwiczy jednocześni nawet sześć grup. Przynajmniej tak, było jak ja się uczyłem. My graliśmy w kosza, obo dziewczyny robiły gimnastykę, a kawałek dalej grali w siatkę. masakra.Nie wspominam już o BHP

  2. Pióropusze z głów P. Zgolu!
    Wiemy jak lubi Pan dzieci 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here