Pierwszy Turniej Osadników rozegrany

1

26 września w pubie Koniec Świata, odbył się pierwszy Turniej Osadników w Raciborzu. Niedzielne zmagania wygrał Patryk Pankiewicz, który w nagrodę z rąk Dawida Wacławczyka otrzymał cegłę chwały.

W niedzielne popołudnie, na turniej stawiło się zaledwie trzech graczy. Po dwóch godzinach wyłoniony został zwycięzca – Patryk Pankiewicz, który otrzymał obiecaną nagrodę – pierwszą osadniczą cegłę – Kilka lat temu razem z kolegą po raz pierwszy zagrałem w osadników. Gra jest wyjątkowa, bo wszystkie partyjki różnią się zasadniczo od siebie, przeciwnicy zawsze grają inaczej, rozstawienie też jest losowe, można próbować różnych taktyk. To wszystko sprawiło, że grałem niemalże non-stop. Dziś, można już powiedzieć, że jestem doświadczonym graczem.

- reklama -

 

Pomysł urządzenia Turnieju Osadniczego powstał na magicznym kaszubskim Przystanku Alaska, gdzie każdy zna tę grę. Ci, którzy regularnie odwiedzają Koniec Świata korzystając z jego wypożyczalni gier, wiedzą, że od 3 lat mamy fiołka na punkcie osadników, więc postanowiliśmy przygotować turniej – tłumaczył Dawid Wacławczyk. -Pierwsze spotkanie może odbyło się w skromnym gronie, ale jesteśmy pewni, że z turnieju na turniej, graczy będzie więcej – mówił.

Zwycięzca niedzielnego turnieju przyznał – Pokonałem dwóch zawodników, nie było to trudne zwycięstwo, ale mimo wszystko, towarzyszy mi ogromna satysfakcja.  Cegłą stanie prawdopodobnie wśród pozostałych moich trofeów, a jak skończę studia i będę się brał za budowę domu, będzie pierwszą cegłą w  murze – śmiał się Patryk.

 

/ab/

 
 
 

————————————————————————–

REKLAMA:

 

ESET NOD32 ANTIVIRUS 4.0 BOX

 

Program antywirusowy i antyspyware do ochrony stacji roboczych pracujących pod systemem operacyjnym Windows 2000/XP/Tablet PC/Vista (oraz Windows 98/ME/NT- w wersji 2.7

Program antywirusowy chroniący przed różnymi rodzajami zagrożeń – wirusami, trojanami, spyware, rootkitami, robakami internetowymi, a także przed adware i phishingiem. Skutecznie chroni komputer podczas przeglądania stron WWW , odbierania poczty elektronicznej, a także korzystania z banku internetowego., Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji zapewnia ochronę również przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami.

 

Cena na wiesz.pl : 99,99 zł

Cena na komputronik.pl : 109,90 zł

Cena na vobis.pl : 119 zł

(Ceny na dzień 27.09.10.) 

 

Wiesz.plsklep internetowyponad 10 tys. produktówkomputery notebooki oprogramowanie multimedia akcesoria części sieć internet

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. alek

    Yeah! Patryk, miszczu niszczysz!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here