Ryszard Wolny – Rada Miasta

5

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Ryszard Wolny i oceń go. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi
Ryszarda Wolnego

- reklama -

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Ryszard Wolny: Na pewno największym sukcesem jest to, że na płaszczyźnie, na której działam tzn. w sporcie, dużo rzeczy osiągnęliśmy. Powstało dużo nowych boisk. Udało się także wyremontować halę sportową przy ulicy Łąkowej, na której mieliśmy okazją gościć zawodników z całego świata. Wyremontowaliśmy także kilka szkół. dużym sukcesem są także stypendia dla sportowców.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Ryszard Wolny: Myślę, że taką kropką nad "i" byłaby budowa aquaparku. Będzie to zadanie na następną kadencję.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Miasta?

Ryszard Wolny: Chyba tak. Jeszcze aż tak poważnie nad tym nie myślałem, ale myślę, że tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. nordek

  Niestety Wolny mnie nie przekonuje.Chyba lepiej by zrobil by zajął się bardziej trenerkąSport w Raciborzu to zasluga tylko pojedyńczych pasjonatów a nie wynik działalności radnych.

 2. Rysiek to mistrz olimpijski, miał być „Twarzą”, przyciągnąć elektorat do Lenka i to się udało. Ale jako radny nigdy się nie wychylił, niczym specjalnym nie wyróżnił. Może pozatym, że poradził Kusemu żeby się wyprowadził, a to trochę mało. Popieram przedmówcę, lepiej dla niego i dla Rady jak zajmnie się wyłącznie trenerką.

 3. Racek

  Czy przypadkiem nie za dużo jest tutaj forowanie szpanu niż autentycznej duszy społecznika? Przecież Rada to nie arena a autentyczne służenie obywatelom lokalnej społeczności ! Niestety logika platformy, jak doszła do władzy, daleko odeszła od dotychczasowych skojarzeń co do osoby Radnego (Posła). To, co teraz prezentuje Rada i Prezydent (Starosta) przypomina komentarz zdegustowanego obywatela, co tuskoludzie i nasza lokalna władza oferują polakom? „Jedzta guwno, bo czyżby miliony much się myliło?” Tak „większość” kroczy ku nowej świetlanej przyszłości – co widać naocznie w publikatorach popartych preparowanymi sondażami ignorancją i beszczelnym kłamstwem. Wybierajmy takich właśnie dotychczasowych bohaterów tego marszu ku najbliższej świetlanej przyszłości wyborców ???

 4. Jeżeli elektryk mógł zostać prezydentem RP to dlaczego pan Wolny nie może być radnym?Według mnie każdy powinien mieć szansę wykazania się,nawet w polityce.Polsce i tak nic nie pomoże.Tu panuje „wolna amerykanka”(to coś ze sportu).

 5. niżej

  Nie da się ukryć? optymistka to 200% POlszewika. Grunt, mieć znajomego w Radzie? To, cała świadomość Obywatelska.raciborzanki.!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here