Krzysztof Szydłowski – Rada Miasta

6

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Krzysztof Szydłowski i oceń go. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi 
Krzysztofa Szydłowskiego

 

- reklama -

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Krzysztof Szydłowski: Przede wszystkim sprawy, którymi zajmowała się Rada Miasta tej kadencji i którymi ja starałem się zainteresować wszystkich podczas sesji. Są to przede wszystkim sprawy związane z bezpieczeństwem w ruchu komunikacyjnym, jak również sprawy związane z kwestiami socjalnymi oraz z rozbudową infrastruktury.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Krzysztof Szydłowski: Większość zamierzeń, jakie postawiłem sobie w tej kadencji udało się we współpracy z prezydentem zrealizować.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Miasta?

Krzysztof Szydłowski: Tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Chłopcze, ty się nie ośmieszaj! Jedyne na co miałeś odwagę to zaproponować żywopłot na rondzie, źle wyprofilowany skręt koło Auchan i nieczytelne recepty. To ta rozbudowa infrastruktury i bezpieczeństwo w ruchu publicznym? Niech no sprawdzę ile razy się wypowiadałeś podczas sesji. Średnio raz na dwa lata? Twój udział w radzie to marnotrastwo publicznych pieniędzy. Jesteś jedną z osób, która nie ma odwagi przychodzić na sesje, (12 maj 2008). Ty chyba nie masz wstydu!

 2. henio

  święte słowa „tybezjaj”

 3. eeee

  Pan Krzysztof to świetny przykład jak można zrobić karierę w Raciborzu, oczywiście trzeba obracać się w odpowiednim środowisku. Więc proszę o nie krytykowanie tylko brać przykład 😉

 4. jo

  co powie tata, czy tata znów pomoże…..

 5. Krzysztof Szydłowski: Większoœć zamierzeń, jakie postawiłem sobie w tej kadencji udało się we współpracy z prezydentem zrealizować. – ta wypowiedŸ przypomina mi powiedzenie: „Przykleiło się gówno do statku i mówi – PŁYNIEMY!”

 6. bbbb

  dobre z tym statkiem :)))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here