Eugeniusz Wyglenda – Rada Miasta

1

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Eugeniusz Wyglenda i oceń go. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi
Eugeniusza Wyglendy
- reklama -

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Eugeniusz Wyglenda: Ciężko powiedzieć. Zawsze jest tak, że tego co chciałoby się osiągnąć i się osiągnęło jest mało. Jestem z dzielnicy Studzienna i coś tam osiągnąłem. Przede wszystkim były to remonty dróg lokalnych – ulica Kręta, Urbana. Udało się także ocieplić budynek w okolicy dzielnicy Studzienna. To są takie wymowne i wyraźne osiągnięcia naszego Urzędu Miasta i oczywiście Prezydenta.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Eugeniusz Wyglenda: Jest problem z zagrożeniem powodziowym na Studziennej przy ulicy Sobieskiego. Tam ciągle zalewa dom jednej kobiety i ciągle z tym walczymy. Były już powoływane w tej sprawie komisje. Były również spotkania na szczeblu wojewódzkim, ale nadal nie udało się tego problemu rozwiązać ze względu na problemem z odprowadzeniem wody w tym miejscu. Podobny problem jest na ulicy Broniewskiego. Woda w tym miejscu spływa na inne ulice i zalewa mieszkających tam ludzi.

Redakcja:
Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Miasta?

Eugeniusz Wyglenda: Tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Mieszkam w Studziennej i pierwsze słyszę, że remonty dróg w Studziennej są zasługą pana Wyglendy. Drogi te były zaplanowane do remontu w planach miejskich i pan panie Wyglenda nie ma nic do tego. WSTYD JAK MOŻNA BYĆ TAKIM SAMOCHWAŁĄ PANIE RADNY!!!! LUDZI PAN W BŁAD WPROWADZA!!!
    Dla Studziennej w Radzie Miasta zrobił pan tyle, że załatwił pan mieszkania socjalne w szkole, zablokował budowę placu zabaw, a na boisku LKS wciąż jest błoto przed halą sportową, walący się płot i brak piłkochwytów. Wstyd! Nawet remont budynków jest nie kompletny, bo nie wystarczyło 6tys na wymianę stolarki drzwiowej przy tak gruntownym remoncie elewacji.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here