Święto piwa w Łubowicach

W sobotę po raz trzeci przy ruinach pałacu Eichendorffów w Łubowicach spotkali smakosze piwa. Na imprezie bawiło się kilkaset osób, wśród których nie zabrakło gości z Niemiec i Czech.

- reklama -

Impreza pielęgnuje tradycję trzech kultur: czesko-morawskiej, polskiej i niemieckiej. Stąd udział w oktoberfeście artystów z Czech, Polski i Niemiec. Pierwszą beczkę piwa uroczyście otworzyli: Józef Pater i Paweł Ryborz przy wtórze salwy armatniej Raciborskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. Obecnych na początek zabawiała orkiestra dęta z Czech „Koberanka” po której zaśpiewała „Andrea“.

 

 

Były też występy młodzieży ze szkoły w Grzegorzowicach, a z dziećmi zabawiał się klaun „Pepito”. Gwiazdą wieczoru był „Georg Wind“, po której publiczność miała okazję obejrzeć taniec z ogniem i pokaz sztucznych ogni. Zabawa taneczna przy zespole EXAEQUO trwała do nocy. w imprezie uczestniczyło kilkaset osób z gminy, Raciborza, a także gości z innych stron. Nie zabrakło również gości z Niemiec i Czech.

 

 

 

 

 

———————————————————————-

REKLAMA:

 

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP 195C

 Brother DCP-195C

Kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z obsługą kart pamięci

Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania umożliwiające otrzymanie wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów przy użyciu jednego, kompaktowego urządzenia, dzięki któremu można JESZCZE WIĘCEJ.

 

 

Specyfikacja:

Interfejs USB 2.0

Prędkość druku do 33 str./min (mono)

Prędkość druku do 27 str./min (kolor)

Rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi

Prędkość kopiowania 22 str./min

Rozdzielczość skanowania (optyczna): 1200 x 2400 dpi

Akceptowane karty pamięci: USB flash memory drive:USB Mass Storage Class from 16 MB to 8 GB:Support format: FAT 12/FAT16/FAT32

PictBridge

 

Cena w SOFT-ib : 369 zł

(Cena na dzień 4.10.10.)

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here