Nowe mieszkania przy Bema już w przyszłym roku

5

Po powodzi w 1997 roku baseny przy ulicy Bema zaczęły niszczeć. Miasto nie miało pieniędzy na ich remont, sprzedało więc teren pod budownictwo mieszkaniowe. Już w przyszłym roku nowe mieszkania zostaną zasiedlone.

Baseny na Bema służyły raciborzanom do powodzi. Po powodzi obiekt zaczął niszczeć. Pojawiały się różne pomysły władz samorządowych na doprowadzenie tego miejsca do porządku, ale z ich realizacją było już gorzej. Mieszkańcy miasta domagali się uporządkowania tego obiektu, który stał się miejscem alkoholowych libacji młodzieży. Miasta nie było stać na odbudowanie basenów,  więc prezydent zaczął szukać inwestora, który zająłby się tym miejsce. – Teren przy ulicy Bema od początku przeznaczony był pod budownictwo mieszkaniowe, więc kiedy zdecydowaliśmy się sprzedać ten teren jasne było, że powinniśmy szukać inwestora, który wybuduje tam mieszkania – mówi prezydent, Mirosław Lenk.

- reklama -

Pierwszy etap inwestycji zakończy się już w przyszłym roku. W większości mieszkania przeznaczone będą na wykup, część z nich także na wynajem. Mieszkańcy miasta mają żal do władz, że nie udało się odbudować basenów. – Myślę, że bardziej nam potrzeba mieszkań. Lato jest krótkie, a miasta nie stać na odbudowanie i prowadzenie basenu. Uważam, że decyzja w sprawie sprzedaży obiektu pod budownictwo mieszkaniowe była strzałem w dziesiątkę – mówi Lenk.

 

/p/

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

Cena w komputronik.pl: 229 zł

Cena w vobis.pl: 269 zł

(Ceny na dzień 5.10.10.)

 

 

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. jagr

  Wie ktoś może kto buduje te mieszkania?? Jakieś namiary??

 2. [url=http://www.osiedleprzyfontannach.pl/]http://www.osiedleprzyfontannach.pl/[/url]

 3. jagr

  dzięki wielkie, pozdrawiam

 4. bzw

  błąd w artykule, nie będzie mieszkań na wynajem !!!!!!!!!!!!!!!

 5. kubik

  Podejrzana to już była sprzedaż terenów po byłym basenie. Pan prezydent myśli pewnie, ze zrobił dobrze dla miasta, przyciągnie młodych ludzi z kasą albo da sznsę na nowe mieszkanie. Tylko, że te mieszkania są dla nielicznych z zamknietego grona wybranych robione pod zlecenie, jak dla mnie…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here