RAFAKO pomaga powodzianom

Powodzianom z Bogatyni przekazali osuszacze powietrza, a ostatnio wsparli charytatywny piknik na rzecz powodzian w Raciborzu. – Gdyby nie pomoc innych, nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy naszej firmy po powodzi z 1997 roku – mówi Krzysztof Burek, wiceprezes ds. handlowych RAFAKO S.A.

Jak podkreśla wiceprezes Krzysztof Burek, firma nie pozostaje obojętna na apele o pomoc dla powodzian, bo powódź nie jest tu obca. RAFAKO mocno ucierpiało podczas powodzi, jaka dotknęła Racibórz w lipcu 1997 roku. – Mieliśmy bardzo poważne straty, firma była unieruchomiona na dobrych kilka tygodni. Wówczas również wyciągnięto do nas pomocną dłoń. Gdyby nie to, nie wiadomo, jak potoczyłyby się nasze losy – mówi Krzysztof Burek. – To nieoceniony dług wdzięczności, który staramy się spłacać, angażując się w pomoc dla powodzian – dodaje.

- reklama -

 

 

Prócz wsparcia finansowego, RAFAKO przekazało także na specjalną aukcję (zorganizowaną w ramach pikniku charytatywnego) model kociołka parowego Wilesco wraz z maszyną parową.

 

 

W sierpniu 2010 r. raciborska firma przekazała powodzianom z Bogatyni 10 osuszaczy powietrza. Kilka tygodni później wsparła zaś piknik charytatywny na rzecz powodzian, jaki zorganizowała 12 września 2010 r. w Raciborzu redakcja tygodnika „Nowiny Raciborskie”.

Wiceprezes Burek przypomina, że RAFAKO to jedna z ważniejszych firm i największy pracodawca na Raciborszczyźnie. – Z tym wiążą się pewne zobowiązania społeczne. I choć nie są związane z biznesem, to są dla nas bardzo ważne – stwierdza.

 

 

/am/

 —————————————————————-

REKLAMA:

 

Monitor SAMSUNG SM B1930N

 

http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/12/10/61/56/1210615663

Dynamiczny kontrast gwarantuje głębsze oraz bogatsze doznania wizualne. Czas reakcji 5 ms zapewnia doskonałą pracę monitora, nawet podczas dynamicznych scen filmowych. Błyskawiczny przekaz obrazu sprawia, że zarówno filmy, gry, jak i zawartość stron internetowych wyświetlane są precyzyjnie, bez efektu smużenia i zamazanych obrazów oraz bez efektu duchów, które mogą występować w przypadku monitorów o słabszych parametrach pracy .

 

Cena w SOFT-ib : 475 zł

(Cena na dzień 6.10.10. )

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here