Leonard Malcharczyk – Rada Powiatu

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Leonard Malcharczyk i oceń go. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi 
Leonarda Malcharczyka

 

- reklama -

 

Redakcja: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Leonard Malcharczyk:
Uważam, że największym sukcesem jest to, że udało nam się uczulić naszą młodzież, nasze dzieci na to, żeby się uczyły. Mamy sieć bardzo dobrze prosperujących przedszkoli, szkół. Udało się w Gimnazjum dwujęzycznym znów tą klasę dwuzjęzyczną uruchomić. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również liceum takie będzie funkcjonowało. Mamy bardzo dobrze prosperującą współpracę z zagranicą, gdzie młodzież też bardzo mocno się angażuje. Mamy bardzo dobrze prosperujące obszary kultury, z wieloma imprezami kulturalnymi typu koncerty. Takim największym sukcesem jest to, że da się przekonywać społeczeństwo powiatu raciborskiego do wspólnego działania we wszystkich gminach i sołectwach.

Redakcja: Czego nie udało się Panu zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Leonard Malcharczyk:
Miałem taki pomysł związany z tablicami dwujęzycznymi w tym naszym regionie. Jest to temat, który powinien być jeszcze raz przedyskutowany, z tego względu, że ustawa przewiduje takie możliwości. Nie udało mi się jeszcze w obszarze odnawialnych źródeł energii uzyskać sukcesu jeżeli chodzi o biogazownie czy też wykorzystywanie słońca – solary czy też ogniwa fotwoltaniczne. To są takie obszary, które chciałbym koniecznie przekazać ewentualnie moim następcom do dalszej realizacji.

Redakcja: Czy zamierza Pan ponownie kandydować do Rady Powiatu?

Leonard Malcharczyk: Zastanawiam się jeszcze.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here