Wygraj książkę „Drugie spojrzenie” Jodi Picoult- rozstrz.

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Drugie spojrzenie" Jodi Picoult i dowiedz się czy istnieje świat nadprzyrodzony.

Hity Księgarni "Sowa"

- reklama -

1. Więzy rodzinne – Danielle Steel – 34.90
2. Polacy w Wermachcie – Ryszard Kaczmarek – 44.90
3. Katyń. Zbrodnia. Prawda. Pamięć – Andrzej Przewoźnik – 59.90
4. Drugie spojrzenie – Jodi Picoult – 34.00
5. Włoskie zaręczyny – Santa Montefiore – 34.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Drugie spojrzenie" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "W którym roku Jodi Picoult wydała swoją debiutancką książkę?" i w terminie do 25 października przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – spojrzenie" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 26 października.

 

 

Comtosook, Vermont, Stany Zjednoczone. Firma deweloperska chce wybudować galerię handlową w miejscu pochówku Indian Abenaki. Kiedy właściciel ziemi podpisuje odpowiednie papiery, mimo protestów Indian, zaczyna się budowa. Mniej więcej w tym samym czasie miasteczko nawiedza seria niewyjaśnionych zdarzeń: z nieba spadają płatki róż, w powietrzu unosi się zapach owoców leśnych, ziemia zamarza, chociaż jest środek lata, a jedna z dziewczynek widzi duchy…

Do miasteczka przyjeżdża Ross Wakeman, który odkąd stracił narzeczoną w wypadku samochodowym, pragnie za wszelką cenę udowodnić istnienie świata nadprzyrodzonego… Czy dziwne wydarzenia w miasteczku to zemsta przodków? Kim jest intrygująca, tajemnicza kobieta, którą poznaje Wakeman?

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca: Kamila Kesler

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here