„Klimakterium” – humorystyczny hit w RCK

"Klimakterium" – to największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku, znany już na wielu scenach w kraju i za granicą. Dziś na deskach RCK. Zobacz wideo ze spektaklu "Klimakterium".

- reklama -
Bohaterkami musicalu "Klimakterium" są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany, aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. Dlatego też, gdy docierają ze swoim spektaklem do poszczególnych miejsc , nigdy nie mają problemów z brakiem publiczności. Ludzie za każdym razem tłumnie przybywają na spektakl.
 
 
Podobnie było w czwartkowe popołudnie. Sala Raciborskiego Centrum Kultury była wypełniona po brzegi. Publiczność stanowili w większości ludzie starsi, ale nie zabrakło wśród nich również młodszych widzów. Wszyscy jednak bawili się równie dobrze. Niewątpliwą siłą spektaklu są znane osobowości aktorskie oraz przeboje takie, jak: "Kuba, wyspa jak wulkan gorąca", "Kolorowe jarmarki", "Być kobietą" itd. w nowych aranżacjach i z nowymi tekstami. 
 
 ZOBACZ FRAGMENT SPEKTAKLU KLIMAKTERIUM:
 
Perypetie czterech przyjaciółek, przesycone dowcipem w najlepszym wydaniu bawią do łez. Podczas spektaklu w Raciborzu na scenie RCK można było zobaczyć Elżbietę Okupską, Małgorzatę Gadecką, Barbarę Wrzesińską oraz Elżbietę Jarosik. Aktorki udowodniły raciborskiej publiczności, że nie tylko na menopauzę, ale również na inne problemy najlepszym lekarstwem jest poczucie humoru. Spektakl na deskach RCK wystawiony zostanie raz jeszcze, pod koniec listopada. "Klimakterium cieszy się tak dużą popularnością, że już teraz są problemy z zakupem biletu na listopadowy spektakl.

 

zobacz więcej zdjęć ze spektaklu Klimakterium

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here