Rozdaliśmy już 30 zaproszeń. Ostatnia szansa na wygraną!

0

W konkursie , w którym można wygrać zaproszenie na "Dzień z Magdą Walach" rozlosowaliśmy już 30 zaproszeń. Trwa ostatnia, trzecia edycja konkursu , która potrwa do 1 listopada. To ostatnia szansa na to aby wygrać zaproszenie na spektakl "Wystarczy noc" i spotkanie z aktorką.

5 listopada na zaproszenie firmy Raciborskie Media oraz Raciborskiego Centrum Kultury do Raciborza zawita krakowski Teatr Bagatela. Na scenie RCK w musicalu "Wystarczy noc" zaprezentują się Magdalena Walach i Przemysław Branny. Portal raciborz.com.pl jako współorganizator "Dnia z Magdą Walach" daje swoim Czytelnikom możliwość bezpłatnego obejrzenia spektaklu. Od 11 października na portalu trwa konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na spektakl i spotkanie autorskie. W tym czasie redakcja rozdała już 30 zaproszeń. Konkurs potrwa do 1 listopada. W tym czasie odbędą się jeszcze dwa losowania, w których rozdamy kolejnych, kilkanaście zaproszeń.

- reklama -

 

 

Spektakl "Wystarczy noc" odbędzie się 5 listopada o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina w Raciborzu. Przed spektaklem, o godzinie 16.00 w sali kameralnej odbędzie się spotkanie autorskie z aktorami – Magdaleną Walach i Przemysławem Brannym. Warto dodać, że Magdalena Walach pochodzi z Raciborza i jej listopadowy  występ w naszym mieście będzie pierwszym występem aktorki w swoim rodzinnym mieście. Organizatorem "Dnia z Magdą Walach"   jest firma Raciborskie Media oraz Raciborskie Centrum Kultury.

 

 

 

 

/p/

 

 

 

——————————————————————————————

 

 

Organizatorzy:
 
                   
 
Sponsorzy główni:
 
              
 
Sponsorzy premium:
 
                     
 
 
                    
 
 
 
 
 
 
   
         
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here