W sobotę z Medykiem o mistrzostwo jesieni

  W najciekawszym meczu ostatniej w tym roku kolejki ekstraligi piłki nożnej kobiet, mistrz Polski –  RTP Unia Racibórz zmierzy się przed własną publicznością z Medykiem Konin.

  Drużyna z Konina to aktualny lider tabeli, Unia zajmuje drugie miejsce ze stratą trzech punktów. Mówi trener raciborzanek Remigiusz Trawiński:

  - reklama -

  W opinii fachowców faworytem do zwycięstwa jest ekipa z Raciborza, która broni tytułu, a ostatnio toczyła zacięte boje w rozgrywkach Ligi Mistrzyń z Brondby Kopenhaga. Mimo kontuzji kilku zawodniczek, unitki interesuje tylko wygrana. Mecz w Raciborzu odbędzie się w sobotę 30 października o godz.11.00 na stadionie przy ul.Zamkowej 4.

  Unitki nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, gdyż w rundzie wiosennej – przy obowiazującym obecnie systemie rozgrywek, w którym drużyny grają ze sobą 2 mecze w sezonie, nie zaś 4 jak kiedyś – bardzo ciężko będzie odrobić straty. Zwłaszcza, że wiosenny mecz z Medykiem, głównym rywalem do tytułu, odbędzie się w Koninie, a dla unitek nie jest to szczęśliwy teren.

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here