W sobotę z Medykiem o mistrzostwo jesieni

0

W najciekawszym meczu ostatniej w tym roku kolejki ekstraligi piłki nożnej kobiet, mistrz Polski –  RTP Unia Racibórz zmierzy się przed własną publicznością z Medykiem Konin.

Drużyna z Konina to aktualny lider tabeli, Unia zajmuje drugie miejsce ze stratą trzech punktów. Mówi trener raciborzanek Remigiusz Trawiński:

- reklama -

W opinii fachowców faworytem do zwycięstwa jest ekipa z Raciborza, która broni tytułu, a ostatnio toczyła zacięte boje w rozgrywkach Ligi Mistrzyń z Brondby Kopenhaga. Mimo kontuzji kilku zawodniczek, unitki interesuje tylko wygrana. Mecz w Raciborzu odbędzie się w sobotę 30 października o godz.11.00 na stadionie przy ul.Zamkowej 4.

Unitki nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, gdyż w rundzie wiosennej – przy obowiazującym obecnie systemie rozgrywek, w którym drużyny grają ze sobą 2 mecze w sezonie, nie zaś 4 jak kiedyś – bardzo ciężko będzie odrobić straty. Zwłaszcza, że wiosenny mecz z Medykiem, głównym rywalem do tytułu, odbędzie się w Koninie, a dla unitek nie jest to szczęśliwy teren.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here