Trwa konkurs na logo Powiatu

Do 15 listopada można nadsyłać propozycje logo Powiatu Raciborskiego wraz z uproszczoną księgą znaku. Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logo, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną Powiatu i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich.

Konkurs ma charakter dwuetapowy, ogólnopolski. Skierowany jest do: osób, którym bliska jest ziemia raciborska – jej dzieje i przyszłość oraz do grafików, projektantów, artystów plastyków, studentów uczelni artystycznych oraz agencji reklamowych.

- reklama -

Autor (autorzy) zwycięskiej pracy otrzyma(ją) nagrodę finansową – 2500 PLN brutto. Autorzy drugiej i trzeciej pracy konkursowej otrzymają nagrody po 500 PLN brutto.
Prace konkursowe, z dopiskiem na opakowaniu "KSIĘGA WIZUALIZACJI ZNAKU POWIATU RACIBORSKIEGO – KONKURS" należy przesłać lub złożyć do dnia 15 listopada 2010 r. pod adresem:

Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu
Plac Okrzei 4 a
47-400 Racibórz

Komisja Konkursowa zbierze się po 15 listopada 2010 r. i do 25 listopada 2010 r. nastąpi ogłoszenie wyników I etapu konkursu, czyli wybór trzech najlepszych prac. Sonda internetowa, sonda w regionalnej prasie oraz ankiety zostaną zorganizowane do 15.12.2010 r. Ogłoszenie wyników II etapu nastąpi najpóźniej do 31.12.2010r.

 

/sp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here