Wygraj książkę „Córka polarnika…” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Córka polarnika. Zapiski z Krańca Świata" i poznaj niezwykłą historię Kari Herbert, której rodzina i przyjaciele nadal polują z harpunami w kajakach ze skór.

Hity Księgarni Sowa:

- reklama -

1. Zwyczajny facet – Małgorzata Kalicińska – 32.90
2. Zrób sobie raj – Mariusz szczygieł – 36.90
3. Wszystko płynie – Wasilij Grossman – 34.90
4. Córka polarnika. Zapiski z Krańca Świata – Kari Herbert – 39.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Córka polarnika. Zapiski z Krańca Świata" wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Jak mają na imię rodzice Kari Herbert?" i w terminie do 15 listopada przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Córka polarnika" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 15 listopada.

 

 

 

 

Fascynująca i poruszająca historia błyskotliwie opisująca jedno z najniezwyklejszych miejsc na ziemi – Arktykę. Kari Herbert miała zaledwie dziesięć miesięcy, gdy jej rodzice, Mari i sir Wally Herbert, zabrali ją w jedną z najważniejszych podróży jej życia. Jej celem była Arktyka, gdzie dziewczynka pośród ostatnich tradycyjnych myśliwskich plemion, Inughuitów, spędziła dwa lata.

Książka opowiada historię powrotu Kari Herbert do miejsc, gdzie jej przyjaciele z dzieciństwa i przybrana rodzina nadal zajmują się latem polowaniem z harpunami w kajakach ze skór, przemierzają setki kilometrów z psimi zaprzęgami i gdzie zapada czteromiesięczna noc. Autorka przedstawia mity i wierzenia Eskimosów, obserwuje swych przyjaciół rozdartych między wiernością tradycji a nowoczesnością.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Andrzej Procek

 

/p/

—————————————————–

REKLAMA:
Call of Duty 4: Modern Warfare

 http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry10/93711625.jpg

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin, za które odpowiada studio Infinity Ward. Tym razem jednak autorzy gry postanowili zrezygnować z akcji rozgrywającej się podczas II wojny światowej i uraczyli nas zmaganiami w czasach nam współczesnych.

 

Cena w Wiesz.pl : 49.99 zł

Cena w komputronik.pl: 64.90 zł

 (Ceny na dzień 2.11.10)

 

 

 
 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here