Wygraj bilet na koncert Farben Lehre w Dybcówce – rozstrz.

W niedzielę, 7 listopada w klubie Dybcówka wystąpi grupa Farben Lehre. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na pytanie i wygraj wejściówkę na koncert. rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 5 listopada o godzinie 10.00!

Farben Lehre to polski zespół punkowy, który powstał w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa. Pierwszy koncert grupy miał miejsce w Płocku, 13 października, w Auli Liceum im. Wł. Jagiełły (W. Wojda i M. Knap byli jej absolwentami). W 1990 zostali jednymi z laureatów Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta Bez pokory, została wydana w 1991 roku. Dotychczas ukazało się 7 studyjnych albumów, jedna "koncertówka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem Garażówka oraz liczne kompilacje (ostatnia z okazji XX-lecia istnienia zespołu). Od wielu lat płoccy muzycy grają trasy koncertowe w całym kraju (niemal 100 koncertów w 2006 r., zarówno w dużych, jak i małych miastach). Od 2004 roku Wojciech Wojda jest organizatorem, a Farben Lehre głównym wykonawcą dużej klubowej trasy Punky Reggae Live.

- reklama -

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać wejściówkę na koncert grupy Farben Lehre należy odpowiedzieć na pytanie "Czy niedzielny koncert zespołu Farben Lehre będzie jego pierwszym koncertem na scenie klubu Dybcówka w Raciborzu?". Na poprawne odpowiedzi czekamy do 5 listopada do godziny 10.00, wtedy też odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą meilową. Zwycięzca nie jest zobowiązany do odbioru nagrody. Wystarczy, że przy wejściu poda swoje imię i nazwisko i będzie mógł wejść na koncert bezpłatnie.

 

 
Farben Lehre / support No Future
Dybcówka, godzina 19.00
bilety w cenie 15/20 zł

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca: Piotr Bunczek

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here