„Póki na to czas” – wspaniały występ Krzywego

2

11 listopada z okazji Święta Niepodległości w Raciborskim Centrum Kultury gościł Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono. Artysta wystąpił z przyjaciółmi, z kapeli Mizgalski Band. Zobacz zdjęcia z koncertu.

Koncert rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ponieważ w kasie czekała grupa ludzi na zakupienie biletu. Zaproszonych gości powitała Janina Wystub oraz zapowiedziała występ Andrzeja Krzywego z zespołem. Widowisko zaczęło się od "Póki na to czas" promującego nowy album "No Stress". Artysta sam przyznał, że w takim składzie gra rzadko, jednak nikomu nie przeszkodziło to w wspólnej zabawie z utworami "Jak statki" czy "7 dni". Oprócz piosenek znanych z repertuaru grupy De Mono Krzywy zaśpiewał dla publiczności kawałki z solowych płyt m. in. "Życie jest piękne po północy" oraz własną interpretację piosenki "Wspomnienie" Czesława Niemena. Wokalista rozbawił publiczność anegdotami z własnego życia oraz zachęcił to wspólnego śpiewania, co nie było trudnym zadaniem. Z godzinnego występu zrobiło się prawie dwugodzinne show. Artyści musieli trzy razy bisować, dwa zaplanowane przez Krzywego oraz jeden dodatkowy "na dobre zakończenie koncertu". Publiczność nie chciała wypuścić muzyków tak szybko z RCKu. Ostatnim utworem, a zarazem trzy razy granym podczas występu był  "Póki na to czas".

- reklama -

 

 
 

 

Andrzej Krzywy to polski muzyk, znany głównie jako wokalista zespołu De Mono. W latach 1984-1987 występował w zespole Daab, najpierw jako gitarzysta, a później także wokalista. W 1987 związał się z De Mono w którym śpiewa przez cały czas. W dorobku ma także solową płytę Premiera (1996) oraz album Sędzia Dread (1998) nagrany z muzykami z Daab pod szyldem Sędzia Dread. Kompozytor takich przebojów De Mono jak Kochać inaczej, Moje miasto nocą, Kolory czy Ostatni pocałunek. W latach 2007-2008 roku był kapitanem drużyny w programie muzycznym Singa Dinga emitowanym przez TV Puls. Od czerwca 2010 roku prowadzi swój autorski program 'Krzywy LIVE' w Radiu Złote Przeboje, w którym zaprasza gwiazdy. Jego pierwszym gościem był Elton John.

 

/a/

 

 

—————————————————————–

"Dzień z Magdą Walach"

 

Zobacz fotorelację oraz  film wideo ze spotkania autorskiego z Magdą Walach oraz Przemyławiem Brannym 

Zobacz fotorelację oraz film wideo ze spektaklu Teatru Bagatela "Wystarczy noc" w Raciborzu

Zobacz fotorelację oraz   materiał filmowy ze spotkania Magdy Walach w Jej byłej szkole

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. rac

    Doskonale. Miałem okazję wrócić do czasów De mono. To były niezłe kawałki moje młodości. Teraz odżyły wspomnienia. Andrzej Krzywy dał doskonały koncert, popis, jakiego sie nie spodziewałem. To była dla mnie bardzo wielka niespodzianka.

  2. mark

    byłem na tym koncercie, byłem w sierpniu zeszłego roku na koncercie demono i moim zdaniem solowe przedsięwzięcie Pana Andrzeja wypada o NIEBO lepiej !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here