Wygraj książkę „Książe mgły” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Książe mgły" Carlosa Ruiza Zafon'a i poznaj niezwykły świat magii.

Hity Księgarni Sowa:

- reklama -

1. Książę mgły – Carlos Ruiz Zafon – 26.90
2. Dzisiaj narysujemy śmierć – Wojciech Tochman -34.90
3. Good Night Dżerzi – Janusz Głowacki – 36.00
4. Agent, handlarz, prawnik, szpieg – Eamon Javers – 34.90
5. Skrawek mego serca – Peter Robinson – 34.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Książę mgły" wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Czy na portalu raciborz.com.pl była już kiedyś do wygrania książka Carlosa Ruiza Zafon'a?". Jeśli tak to proszę podać tytuł książki i w terminie do 5 grudnia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – książe mgły" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 6 grudnia.

 

 

 

Rodzina Carverów (trójka dzieci, Max, Alicja, Irina, i ich rodzice) przeprowadza się w roku 1943 do małej osady rybackiej na wybrzeżu Atlantyku. Zamieszkuje w domu niegdyś należącym do rodziny Fleishmanów, których dziewięcioletni syn Jacob utonął w morzu. Od pierwszych dni dzieją się tutaj dziwne rzeczy; nocą w ogrodzie Max widzi posągi artystów cyrkowych. Dzieci poznają kilkunastoletniego Rolanda, od którego dowiadują się różnych ciekawostek o miasteczku i o zatopionym pod koniec pierwszej wojny statku. Poznają także dziadka Rolanda, latarnika Victora Kraya. To on opowie im o złym czarowniku, Księciu Mgły, który gotów jest spełnić każdą prośbę lub życzenie, ale w zamian żąda bardzo wiele. Coś, co dzieciom wydaje się jeszcze jedną miejscową legendą, szybko okazuje się zatrważąającą prawdą. Musiało upłynąć wiele lat, by Max zdołał wreszcie zapomnieć owe letnie dni, podczas których odkrył, niemal przypadkiem, istnienie magii.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca: Oktawia Tomczyszyn

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here