Szalone perypetie polskiego potomka rodziny Jacksonów

Niesamowitą komedię, przedstawiającą losy polskiego potomka Michaela Jacksona mięli okazję obejrzeć w piątkowy wieczór raciborzanie. Spektakl "Jackson – King Of Pop" przyciągnął do MDK sporą publiczność, wśród ktorej byli rownież fani Michaela.

– Jestem wielką fanką Michaela Jacksona. Myślałam, że spektakl będzie dotyczył właśnie jego. No niestety tak nie było, ale komedia, którą aktorzy przygotowali była świetna. No i podobało mi się, że przez cały spektakl przewijała się muzyka Michaela – mówiła Karolina Trusz po piątkowym spektaklu. Jak widać nawet ci, którzy przyszli do MDK po to, by zobaczyć spektakl biograficzny, nie zawiedli się. Spektakl był jednym z najlepszych występów grupy Irrealis, jakie mięliśmy okazję obejrzeć.

- reklama -

 

 

Spektakl przedstawiał historię polskiego potomka rodziny Jacksonów, którego ojcem jest niejaki Henio z Koniakowa, a matką La Toya Jackson, siostra Michaela. Chłopiec jest równie utalentowany, jak jego wujek. Szybko zauważa to pewien łowca talentów, który chce wykorzystać młodego Jacksona, aby na nim zarobić. Dowiadują się jednak o tym siostry Michaela Jacksona, które przylatują do Polski, by zobaczyć swoją rzekomą rodzinę. La Toya nie przyznaje się do tego, aby to ona była matką chłopca, żąda natomiast od łowcy talentów niemałej sumy pieniędzy za milczenie. Druga z sióstr Michaela zakochuje się w prawdziwym, polskim mężczyźnie ze wsi.  

 

 

Komedia przesycona jest muzyką Michaela Jacksona. "Will you be there", "Billy Jean", "You are not alone" czy "Heal the world" to tylko niektóre utwory króla popu, które można było usłyszeć w piątkowy wieczór w MDK. – Spektakl nie jest biograficzny, jednak ma przypomnieć osobę Michaela Jackson rok po jego śmierci – mówił Kamil Hołek, odtwórca roli potomka Jacksonów. Kamila Hołka w swoim taneczny show Michaela Jacksona mięliśmy już okazję obejrzeć kilkakrotnie, ostatnio podczas imprezy "Zagrajmy Razem – integracja, sport, rehabilitacja". Tym razem odtwórca jednej z głównych ról nie tylko tańczył w rytm piosenek Jacksona, ale również śpiewał je.

 

 

Oprócz Kamila Hołka i grupy Irrealis w spektaklu "Jackson – King Of Pop" wystąpili m.in. Mateusz Herba, Julia Pawlak, Adrianna Górka oraz Anna Herbut. Artyści swój występ zakończyli słowami "Niech pamięć o wielkim Michaelu Jacksonie na zawsze będzie z nami", a później wykonali ostatni tego wieczoru układ taneczny, którym niezmiernie rozbawili publiczność. "Trupi taniec" z teledysku do piosenki "Thriller" zrobił furorę. Spektakl "Jackson – King Of Pop" napisał i wyreżyserował Andrzej Biskup.  

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here