Wygraj bilety na koncert Kajetan Drozd Acoustic Trio

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i pubu Koniec Świata i wygraj bilety na koncert Kajetan Drozd Acoustic Trio, który odbędzie się w sobotę 11 grudnia w Przystanku Kulturalnym Koniec Świata.

5 listopada 2010 r. we Włocławku odbył się finał Polish Blues Challenge 2010-Bluesowych Mistrzostw Polski 2010.  pierwsze miejsce w kategorii "zespół" zajęli KAJETAN DROZD ACOUSTIC TRIO. Dzięki temu będą reprezentować Polskę na Największym Międzynarodowym Bluesowym Konkursie INTERNATINAL BLUES CHALLENGE w Memphis, U.S.A. w Lutym 2011 roku. Jeszcze przed tym wydarzeniem, już w najbliższą sobotę, będzie można zobaczyć ich w Raciborzu.

- reklama -

 

KONKURS:

Aby wygrać jedno z dwóch zaproszeń na koncert wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się drugi zespół w którym gra Kajetan Drozd?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Kajetan Drozd", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 10 grudnia do godz. 14.00.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania przed koncertem (początek o godz. 20.00) przy wejściu do pubu Przystanek Kulturalny Koniec Świata.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here