Hajduk z Chroboczkiem opowiedzą bajki

0

…grupa przyjaciół udaje się na poszukiwanie przygód na raciborskim zamku. Przypadkowo odnajdują owiany legendą tunel pod Odrą – tak przedstawia się fabuła słuchowiska radiowego, w którym głos podłożyli m.in. posłowie i starostowie.

28 grudnia (wtorek) w Domu Kultury Strzecha w Raciborzu odbędzie się premiera słuchowiska radiowego opartego na legendach ziemi raciborskiej. Głosu postaciom użyczyły dzieci oraz ludzie świata kultury, sportu i polityki, w tym przedstawiciele władz Powiatu Raciborskiego – Starosta Adam Hajduk i Wicestarosta Andrzej Chroboczek. Początek premiery: godz. 18.00.

- reklama -

Słuchowisko wyprodukowane zostało w językach polskim oraz niemieckim w studiu redakcji Mittendrin w Raciborzu i było finansowane przez Ifa ze Stuttgartu, Urząd Miasta Racibórz oraz Powiat Raciborski. W słuchowisku udział wzięli także: Ryszard Wolny, Michał Fita, Marek Krząkała, Henryk Siedlaczek, Magda Grąziowska.

…grupa przyjaciół udaje się na poszukiwanie przygód na raciborskim zamku. Przypadkowo odnajdują owiany legendą tunel pod Odrą. Podczas wycieczki spotykają wiele ciekawych postaci i dowiadują się, co czeka ich w przyszłości…

 

SP

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here